bez poplatku předem, složité administrativy a zdržování

Proč by mi měl někdo půjčit peníze, když nedokážu doložit svůj příjem a mám záznam v registru dlužníků? Možná právě proto, že někteří jedinci vnímají půjčku jako formu investice. Jednoduše půjčují své peníze s tím, že je zhodnotí. Klient totiž pochopitelně zaplatí jak původní sumu, tak i dohodnutý úrok. Právě proto půjčky na směnku od soukromých osob mají tendeci přicházet s vysokou mírou schválených žádostí, protože jejich poskytovalé chtějí své peníze co nejlépe zhodnotit.

Půjčky na směnku do soukromých věřitelů

Kdo jiný by mohl půjčky na směnku poskytovat než právě privátní investoří a soukromé nebankovní společnosti? Díky nim na zmíněný typ úvěru dosáhne vysoké procento žadatelů.

 

Půjčky na exekuce ze soukromého sektoru

Hledáte půjčku na exekuci a nechce se vám přemlouvat nebankovní společnost, aby vám úvěr poskytla? Zkuste se pobavit s privátním investorem, který půjčku vnímá jako formu investice a proto se jí nebrání.

 

Nenáročné půjčky od investorů

Investor symbolizuje osobu, která se půjčováním svých peněz živí nebo si tím alespoň přivydělává. Častokrát proto pro žadatele připraví snadno splnitelné podmínky, které přichází s rozumným úrokem a pozbývají poplatky předem.

 

Půjčky na směnku od soukromých osob

Nejste sami kdo potřebují v dnešní nejisté době půjčit peníze, a proto berte půjčku jako běžné řešení každé finanční situace. Úvěry poskytují jak bankovní tak i nebankovní sektory, liší se jen konkrétní nabídkou a podmínkami pro jejich získání. Z tohoto pohledu je vždy velice jednoduché získat půjčku u soukromých investičních společností, případně od soukromých osob.

Půjčky od soukromých investorů

Půjčky poskytované nebankovními subjekty získáte zpravidla okamžitě, je jedno zda-li se jedná o společnosti či soukromé osoby. Jejich největší výhodou je to, že nehledají v žádných bankovních ani nebankovních registrech dlužníků, nemusíte shánět další osobu, která by vám ručila, ani nepotřebujete ručení žádným movitým či nemovitým majetkem. Právě proto je získání těchto typů úvěrů velice snadné a oblíbené. Jako záruka splacení je plně postačující vystavení směnky. Solidnost poskytovatele půjčky je dána také tím, že neplatíte předem žádné poplatky.

Půjčky na směnku

Vystavení směnky je u půjček od soukromých osob jako jistina splacení zcela dostačující. Směnka má zákonem stanovené náležitosti, má hodnotu cenného papíru a je možno s ní i nadále obchodovat. Její vymahatelnost je možná i u soudu, ten vydává platební rozkaz a řeší i případné spory a nejasnosti a není tedy rizikem pro žádnou ze zúčastněných stran. Směnka nemá předepsaný formulář, je možno ji vyhotovit na jakémkoli papíře, jen její přesný název musí být “Směnka”. K vystavení směnky nepotřebujete ani žádný doklad o výši příjmů, je určena pro všechny zletilé zájemce. Peníze platíte osobě uvedené na směnce.

Půjčku získáte on-line

Projděte si nabídky jednotlivých společností a soukromých osob, dejte na reference známých a vyberte si půjčku přesně dle svých potřeb a požadavků. Vyřizovací proces půjčky zahájíte vyplněním on-line formuláře, následně budete kontaktováni a dohodnete se na podrobnostech sepsání smlouvy a předání peněz přímo do ruky. Předem neplatíte žádné poplatky.

Půjčky od soukromých osob získáte také poptávkou

Mnoho soukromých osob osloví své zákazníky prostřednictvím jimi vytvořené poptávky. Přejděte na webovou stránku pujcky-z.cz a v sekci “vytvořit poptávku” zadejte své konkrétní požadavky - kolik, na jak dlouho, za jakých podmínek potřebujete půjčit. Dostanete mnoho nabídek, vaše šance na získání úvěru ihned se tak zvýší a je jen na vás co zvolíte. Ovšem jedině akční jednání má šanci na úspěch!